Právě si prohlížíte Co potřebuje naše pleť s nastupujícím chladným počasím?

Co potřebuje naše pleť s nastupujícím chladným počasím?

Poslední horké dny nás opustily a my bychom se měli soustředit na odstranění škod, které na naší pleti napáchalo horké léto, působení slunce, chloru, klimatizace, ale i opalovacích krémů.

Zároveň bychom měli v tomto přechodném období připravit pleť na vystavení účinku nízkých zimních teplot.

Podzimní kosmetika se zcela odlišuje od lehkých letních krémů, které jsou většinou zaměřené na snížení produkce mazových žláz. Na podzim naše pleť naopak potřebuje mnoho vitamínů a hydratačních látek. Čím více pleť nyní hydratujeme, tím méně bude v zimním období znát pokles ceramidů v pokožce a tím méně bude v zimě vysušená s pocitem pnutí.

Vitamínový komplex silných antioxidantů Sérum s vitamínem C, E, B5 a kyselinou ferulovou předchází a viditelně redukuje známky stárnutí pleti, povislé kůže, stimuluje syntézu kolagenu v pleti a pomáhá napravit poškození pokožky způsobené slunečním UV zářením a volnými radikály, posiluje cévy a zesvětluje hyperpigmentace a omezuje jejich tvorbu. Pleť celkově projasňuje.

Dalším přípravkem, který zajistí dostatečnou hydrataci a vyplní nedokonalosti pleti po horkém létě je Cosmo Absolute Filler. Sérum s výplňovou kyselinou hyaluronovou udržuje optimální hydrataci, zvyšuje celkovou elasticitu a pevnost pleti, redukuje vrásky a mimické rýhy a předchází jejich vzniku.

Celou komplexní péči pak završí krém Anti-age pleťový krém s kyselinou hyaluronovou Cosmo Absolute. Vedle kyseliny hyaluronové obsahuje i výtažky z Aloe Vera, bambucké máslo a vitamín E. Zajistí vysokou hydrataci, pleť rychle revitalizuje, vyhlazuje a vypíná.

Všechny produkty jsou vhodné i pro nejcitlivější pleť a je dobré je nanášet ráno a večer na dobře vyčištěnou pleť v tomto pořadí:
1. Sérum s vitamínem C, E, B5 a kyselinou ferulovou
2. Cosmo Absolute Filler
3. Anti-age pleťový krém s kyselinou hyaluronovu Cosmo Absolute

Nezapomínejte také na krk a dekolt. Stejnou péči lze použít i na hřbety rukou. I ty za nás mluví :-).

Kosmetička Monika

Napsat komentář