Právě si prohlížíte Proč používat FILLER – sérum s kyselinou hyaluronovou?

Proč používat FILLER – sérum s kyselinou hyaluronovou?

Proč používat FILLER – sérum s kyselinou hyaluronovou?

Zdála se vám pleť v létě jasnější, vláčnější? S přicházejícím podzimem se ale kvalita mění? Je jakoby bez života, sušší, unavená? Možná máte nedostatek hydratace. A se zimním obdobím, kdy klesá počet ceramidů, které udržují hydrataci pokožky, se nedostatek vody v pleti ještě zvýší. Připravte proto, svou pleť s pomocí FILLER hyaluronového séra na zimu.

Jak to funguje?

Kyselina hyaluronová (FILER) má laicky řečeno mimořádnou schopnost vázat na sebe velké množství molekul vody, blokovat působení volných radikálů (vytvářejí se např. po působení UV záření), podporuje a urychluje hojení a má antimikrobiální účinky. Vzhledem k tomu, že je důležitou součástí naší mezibuněčné hmoty, tedy tělu vlastní, nejsou na účinky kyseliny hyaluronové, žádné alergické reakce.

Jak na pleti poznám účinek?

Voda, kterou na sebe navážou molekuly hyaluronové, se průběžně uvolňuje a vstřebává do pokožky. Pleť se příjemně vyplní, zvláční, působí svěže, hebce, elastičtěji. Jemné vrásky se redukují.

Na co všechno můžu FILLER použít a jak?

Filler používejte ráno a večer na dobře vyčištěnou pleť, poté naneste krém. Sérem ale můžete zjemnit i vysušené lokty, popraskané paty. Pokud ještě pojedete na dovolenou, nezapomeňte Filler přibalit s sebou. Dá se použít ke zmírnění sluneční alergie, spálenin od sluníčka, ke zhojení štípanců, vřídků, oděrek, žahnutí od medúz.  Filler můžete vetřít i do umytých vlasů a poté vyfoukat. Vlasy budou silné a svěží.

Buďme s FILLER hyaluronovým sérem mladší a krásnější.

Kosmetička Monika, Cosmofarma.cz

Filler

 

Napsat komentář