Články a informace o produktech Cosmofarma.

Pleť a modré světlo z displeje

Nové technologie, které v poslední době ve velké míře používáme, např. LED obrazovky, zářivky, počítače, mobily a tablety přinášejí bohužel i stinné stránky pro naši pleť. Dle odborníků toto světlo urychluje stárnutí ještě ve větší míře než UVA a UVB záření.

Pokračovat ve čteníPleť a modré světlo z displeje

Italská přírodní kosmetika a slow beauty

Kdo může více preferovat slow food, slow fashion a slow beauty než Italové? Italský životní styl nesešel z cesty a stále propojuje člověka s přírodou v čisté formě, bez stresu, hektičnosti a zbytečných okamžitých výstřelků. Prostě všechno v klidu, pomalu a vychutnat.

Pokračovat ve čteníItalská přírodní kosmetika a slow beauty

Co potřebuje naše pleť s nastupujícím chladným počasím?

Poslední horké dny nás opustily a my bychom se měli soustředit na odstranění škod, které na naší pleti napáchalo horké léto, působení slunce, chloru, klimatizace, ale i opalovacích krémů.

Pokračovat ve čteníCo potřebuje naše pleť s nastupujícím chladným počasím?

Jsou vitamíny důležité pro krásnou pleť?

Jsou vitamíny důležité pro krásnou pleť? Své tělo na zimu připravujeme. Ale připravujeme na chlad, zimu a nedostatek slunečního záření i svou pleť? S nadcházejícím zimním obdobím je nutné posílit i imunitu pleti. Často totiž s podzimem a zimou přichází projevy suché pokožky, kterými trpí mnoho lidí bez ohledu na věk a pohlaví. Suchá pokožka souvisí s nedostatečným vytvářením přirozeného kožního mazu, dochází ke ztenčování vrstev kůže, následnému pnutí a celkovému křehnutí pokožky.

Pokračovat ve čteníJsou vitamíny důležité pro krásnou pleť?

Proč používat FILLER – sérum s kyselinou hyaluronovou?

Zdála se vám pleť v létě jasnější, vláčnější? S přicházejícím podzimem se ale kvalita mění? Je jakoby bez života, sušší, unavená? Možná máte nedostatek hydratace. Připravte proto, svou pleť s pomocí FILLER hyaluronového séra na zimu. Více se dozvíte v článku.

Pokračovat ve čteníProč používat FILLER – sérum s kyselinou hyaluronovou?