COSMOFARMA je italský rodinný podnik se sídlem poblíž Florencie, proslulý výrobou vysoce kvalitních kosmetických produktů pro pokožku a vlasy.

Více než 40 let zkušeností v kosmetickém průmyslu daly společnosti konkurenční výhodu a technické know-how pro vývoj, zlepšení a využití nejmodernějších technologií pro ekologicky bezpečné zpracování vysoce kvalitních přírodních surovin, bylinných extraktů a dalších aktivních látek a vytvoření produktů, které maximálně vyhovují evropskému typu pleti.

Veškeré produkty jsou vyrobeny z pečlivě vybraných přírodních produktů, splňujících nejvyšší požadavky kvality i zákonné požadavky a předpisy EU. Společnost  COSMOFARMA zároveň klade i největší důraz na ochranu spotřebitelů a na ochranu životního prostředí.

Charakteristika produktů:

V zájmu ochrany životního prostředí společnost COSMOFARMA u obalových materiálů nahrazuje PVC, tam kde je to možné, jinými materiály, využívá recyklovatelné obaly a významně se podílí na snížení množství plastikového odpadu z kosmetického průmyslu.  COSMOFARMA  je držitelem certifikace ICEA.

Certifikace ICEA garantuje, že:

Certifikace vydaná orgánem ICEA umožňuje spotřebitelům, aby si mohli vybrat bezpečné produkty pro péči o pleť a tělo, které mají co nejmenší dopad na životní prostředí, a které o sobě uvádí jasné, pravdivé a vyčerpávající informace.