Toskánsko

Italské přírodní kosmetické produkty jsou po staletí nadčasové. Vycházejí z čisté přírody krásných italských regionů. Používají za studena lisované kvalitní rostlinné oleje, výtažky z bylin a aktivní látky.  Zároveň je italská přírodní kosmetika vyráběna dle prastarých italských receptů s propojením moderních poznatků a technologií, které jsou dnes v kosmetickém a dermatologickém průmyslu dostupné (např. kyselina hyaluronová, produkty na ochranu pleti před modrým světlem, těžkými kovy, vitamínová, kolagenová, elastinová podpora obnovy pleti, anti-age péče, apod.).

Většinou vše v Itálii začíná u rodiny a rodinné tradice. Italská přírodní kosmetika COSMOFARMA není výjimkou. Již více než čtyři desítky let pokračuje kosmetická tradice výroby v městečku Casalguidi, nedaleko Florencie, v regionu Toskánsko. Produkty značky COSMOFARMA propojují ekologickou, etickou a fair trade koncepci výroby.  Otevřeně a upřímně informují o výrobě a složení kosmetiky. ISO systémem řízení a výrobou již několik let dokládají dlouhodobou schopnost vysoké kvality svých výrobků a šetrný přístup výroby a užití k přírodě. 

A tohle všechno nás oslovilo a doplnilo naši filozofii rodinného kosmetického a masážního studia v Jesenici u Prahy. Nabízet našim klientům to, co sami milujeme, preferujeme. A protože uvedení přírodní italské kosmetiky Cosmofarma do nabídky našeho studia mělo obrovský úspěch, rozhodli jsme se je nabízet prostřednictvím tohoto e-shopu široké veřejnosti.

Není v naší nabídce produkt, který by se klientům nelíbil a který by se zároveň nenašel i v naší osobní koupelně. Všechny máme prozkoumané, osahané ze všech stran, o každém produktu vám můžeme poskytnout spoustu doplňujících informací z praxe. Nejsme jen obchod. Jsme vaše kosmetické „informační kosmetické středisko“. S rodinným, osobním a pohodovým přístupem.

Jsme tu pro vás, pro každý váš dotaz na správnou a cílenou péči o pleť.

                 

Monika a Zdeněk Baloušovi