Jsou vitamíny důležité pro krásnou pleť?

Jsou vitamíny důležité pro krásnou pleť? Své tělo na zimu připravujeme. Ale připravujeme na chlad, zimu a nedostatek slunečního záření i svou pleť? S nadcházejícím zimním obdobím je nutné posílit i imunitu pleti. Často totiž s podzimem a zimou přichází projevy suché pokožky, kterými trpí mnoho lidí bez ohledu na věk a pohlaví. Suchá pokožka souvisí s nedostatečným vytvářením přirozeného kožního mazu, dochází ke ztenčování vrstev kůže, následnému pnutí a celkovému křehnutí pokožky.

Pokračujte ve čtení Jsou vitamíny důležité pro krásnou pleť?

Proč používat FILLER – sérum s kyselinou hyaluronovou?

Zdála se vám pleť v létě jasnější, vláčnější? S přicházejícím podzimem se ale kvalita mění? Je jakoby bez života, sušší, unavená? Možná máte nedostatek hydratace. Připravte proto, svou pleť s pomocí FILLER hyaluronového séra na zimu. Více se dozvíte v článku.

Pokračujte ve čtení Proč používat FILLER – sérum s kyselinou hyaluronovou?

Informace pro nakupující přes Lyoness CashbackCard

Vážení přátelé Lyoness. Eshop www.cosmofarma.cz není standardně zapojen do affilate Lyoness. Přesto jsme se rozhodli, že Vám umožníme využít Vaší CashbackCard a nakoupit na našem eshopu zadáním Lyoness ID. Vaše Lyoness výhody Vám načte naše kosmetické studio stejně tak, jako byste produkty nakoupili přímo v salonu. Platí jen pro koncové…

Pokračujte ve čtení Informace pro nakupující přes Lyoness CashbackCard