Právě si prohlížíte Italská přírodní kosmetika a slow beauty

Italská přírodní kosmetika a slow beauty

Kdo může více preferovat slow food, slow fashion a slow  beauty než Italové?  Italský životní styl nesešel z cesty a stále propojuje člověka s přírodou v čisté formě, bez stresu, hektičnosti a zbytečných okamžitých výstřelků. Prostě všechno v klidu, pomalu a vychutnat.

Italské přírodní kosmetické produkty jsou po staletí nadčasové. Vycházejí z čisté přírody krásných italských regionů. Používají za studena lisované kvalitní rostlinné oleje, výtažky z bylin a aktivní látky.  Zároveň je italská přírodní kosmetika vyráběna dle prastarých italských receptů s propojením moderních poznatků a technologií, které jsou dnes v kosmetickém a dermatologickém průmyslu dostupné (např. kyselina hyaluronová, produkty na ochranu pleti před modrým světlem, těžkými kovy, vitamínová, kolagenová, elastinová podpora obnovy pleti, anti-age péče, apod.).

Většinou vše v Itálii začíná u rodiny a rodinné tradice. Italská přírodní kosmetika COSMOFARMA není výjimkou. Již více než čtyři desítky let pokračuje kosmetická tradice výroby v městečku Casalguidi, nedaleko Florencie, v regionu Toskánsko. Produkty značky COSMOFARMA propojují ekologickou, etickou a fair trade koncepci výroby. Otevřeně a upřímně informují o výrobě a složení kosmetiky. ISO systémem řízení a výrobou již několik let dokládají dlouhodobou schopnost vysoké kvality svých výrobků a šetrný přístup výroby a užití k přírodě.
Slow beauty, pomalá krása s italskou přírodní kosmetikou. Co to je? Je to v podstatě pomalá krása ve smyslu malé, velmi účinné a dostatečné spotřeby kosmetiky. Tedy využívání pouze toho, co opravdu vaše pleť potřebuje, co používáte a co vám sedí a dokonale pleť zásobí vším potřebným. Není tedy potřeba mít skříňky v koupelně plné různých produktů, které občas použijeme, ale většinou nespotřebované vyhodíme.

 

Italská přírodní kosmetika Cosmofarma má dokonale zpracovanou návaznost všech řad a produktů. Cosmofarma produkty lze kombinovat, vrstvit, hrát si s nimi podle nálady, intuice. Všechny na sebe navazují a dotvářejí celkovou péči. Kdykoliv si pořídíte nové sérum, máte jistotu, že jej můžete použít s krémem, který doma již máte. Nenastane žádná nežádoucí reakce, naopak umocníte účinek produktů.

Slow beauty s italskou přírodní kosmetikou Cosmofarma šetří nejen přírodu, ale i vaši peněženku a pleť. A to je přeci krásné spojení, co říkáte?

Nevíte si zcela rady? Jak vše poskládat, čím začít? Je vám líto vyhodit, co doma máte? Můžete nás oslovit, rádi poradíme. Poradíme tak, abyste měli skvělý pocit, vše využili na maximum a italskou kosmetiku si navždy pro její lehkost, účinky a vůni zamilovali.

Napsat komentář